Cena wyprzedażowa:   37 500 zł

Kuchnia marki ERNEST RUST.
Cena katalogowa  75 000 zł

Dodatkowo rabat 50% na armaturę i blat dostępne w aranżacji oraz 50% na sprzęt AGD z aranżacji.

-50% – Zabudowa kuchenna RUST – Stockholm – wyprzedaż ekspozycji

Kuchnia wyposażona jest w nieskazitelny i idealnie gładki szklano-satynowy blat, który posiada wyjątkową cechę – jest atłasowy w dotyku. Stockholm utrzymano w stonowanej kolorystyce – dominuje biel i lakier dający efekt mieniącego się w słońcu śniegu o nazwie DIAMOND SNOW”.

Bezpośrednio pod szafkami kuchennymi znajduje się system oświetleniowy włączany ruchem dłoni. W Stockholmie nie trzeba się schylać … dzięki umieszczeniu piekarnika na wysokości ok. 90cm. Meble wyposażone zostały w system bezuchwytowy w wykończeniu stali nierdzewnej. To designerskie rozwiązanie podkreśla jeszcze bardziej wyjątkowy i minimalistyczny charakter mebli Stockholm.

Zaletą takiego rozwiązania jest łatwość i wygoda w utrzymaniu czystości – brak uchwytów sprawia, że w meblach nie ma zakamarków, w których mogłyby się gromadzić okruszki oraz trudno dostępnych miejsc podatnych na zabrudzenia.

W niszy nadblatowej znajduje się wygodna szafka z przesuwanymi szklanymi frontami. Frontowa cześć wyspy kuchennej wzbogacona została o funkcjonalne półki – idealne na szkło i elementy dekoracyjne.

Kuchnia stanowi ekspozycję salonu 4Home&Kitchen. Umów się na spotkanie pokazowe: 608 360 788

 


Zabudowy meblowe na indywidualne zamówienie -50% - Zabudowa Kuchenna RUST - Jukon – Wyprzedaż Ekspozycji