Kuchnia z półokrągłą ścianą!

achwycająca inwestycja w połączeniu styli.
Przestrzeń domu nie jest jednoznaczna. Znajdziemy tu np. elementy antyczne, piec kaflowy w połączeniu z nowoczesnym minimalistycznym wzornictwem mebli, w prostej formie, z detalami nadającymi wyrazu które są kontynuacją projektu wnętrza i tworzą spójną całość.
Duża, otwarta przestrzeń – ponownie kuchnia łączona ze strefą salonu. Zrealizowaliśmy zabudowę meblową w kuchni, oraz wyposażyliśmy kuchnię w urządzenia AGD marek premium, dobrane przez naszych specjalistów. Chłodziarka samsung ( french door), piekarniki, piekarnik z mikrofalą, szuflada próżniowa, płyta indukcyjna

AEG Polska

, okap SEENERGY, zmywarka która jest hitem sprzedażowym w naszym salonie marki AEG oraz zlewozmywak

Blanco
Całość tworzy idealną, funkcjonalną przestrzeń. W zabudowie zastosowaliśmy system bez uchwytowy non handle. Całość wykonana jest z lakierowanych, na półmat frontów MDF, oraz nowatorskiej, włoskie płyty meblowe Forner wyróżniające się niezwykle głębokimi strukturami powierzchni.
Płyta 3D w strukturze, to imitacja drewna tak doskonała, że nie do odróżnienia dla laika. Struktura, której stylistyka pozwala naturze przemówić we wnętrzach zdecydowanym i jednoznacznym językiem. Dzięki swej dominującej fakturze i kolorystyce znajdzie swoje miejsce zarówno w klasycznych jak i współczesnych wnętrzach. Tym samym wykorzystanie jej w tym wnętrzu stanowiło nieodzowny element w połączeniu styli.
Zachwycającym detalem we wnętrzu jest również pół okrągła ścianka wykonana z giętego MDF’u w kolorystyce kontynuacji całej zabudowy.
Wysoka zabudowa z kuchni – wchodzi w strefę salonu. Od progu wręcz wita nas kontynuacja szaf, z frezem ołówkowym. Ich detal przykuwa uwagę. Nadaje charakteru.
W zabudowie nie mogło zabraknąć półwyspu. To miejsce dodatkowego przechowywania, strefy blatów jak i relaksu z miejscem do siedzenia. Blaty i ściany wykończone spiekiem kwarcowym.
Dzięki idealnemu projektowi i ogromnej dbałości o detale sprostaliśmy w 100% wymaganiom inwestorów. Projekt wymagał od nas poświecenia dużej uwagi detalom, szczegółom. Zastosowaliśmy nietypowe rozwiązania takie jak funkcjonalne rozwiązania w zabudowie. Najwyższej jakości sprzęty premium zapewniają idealne zaplecze, a cała zabudowa wygląda efektownie i tworzy idealną całość. Marzysz o pięknej, funkcjonalnej kuchni?
Skontaktuj się z nami.
Realizacja i nadzór techniczny: Ewelina Goliszek, ewelina.goliszek@13vip.pl Tel: 602 146 012
Dobór sprzętów AGD – Marek Kuc – marek.kuc@13vip.pl Tel: 602 146 015
Zapraszamy do naszego salonu, zobacz ekspozycje kuchenne i AGD
Projekt: Paulina Angielczyk – Studio

Paulina Angielczyk

 

Inne projekty