20-lecie firmy 13 VIP

12.11.2021 roku w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku odbył się uroczysty Bal z okazji 20- lecia firmy 13 VIP. W zaszczytnym gronie ponad stu znakomitych gości, architektów, pracowników oraz firm, współpracujących z nami od wielu lat bawiliśmy się w szampańskich nastrojach do białego rana.
Zorganizowane 20-lecie firmy było okazją do zapoznania się z sukcesami i dotychczasowymi osiągnięciami firmy jak również ambitnymi planami na przyszłość. Specjalne podziękowania, docenienie i nagrodzenie za swoje zaangażowanie otrzymali wieloletni pracownicy firmy, których codzienna praca i aktywność przekłada się na sukces całego przedsiębiorstwa. Wyróżnienie oraz podziękowania złożono również na ręce architektów oraz firm współpracujących z naszą firmą od wielu lat.
Oficjalna część Gali to również niezwykłe wyróżnienie naszej dotychczasowej działalności oraz współpracy w Polskim Klastrem Budowlanym. W tak uroczystych okolicznościach zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Prezesem Firmy, Panem Piotrem Zubryckim a P. Tomaszem Kozłowskim – Prezesem Klastra. Porozumienie to ma na celu współpracę przy propagowaniu przedsiębiorczości w województwie podlaskim i w kraju, realizację wspólnych projektów, rozwijanie i wyznaczanie działań w kierunku nowoczesnych technologii w budownictwie.
W tym miejscu należy wspomnieć, iż za trud, pasję oraz poświęcenie za minione 20 lat działalności Pan Piotr Zubrycki dostał gromkie brawa, gratulacje oraz wyróżnienie. Sukces Lidera i jego zaangażowanie przekłada się na sukces całego zespołu, tworząc wyjątkową markę, jaką jest 13VIP 4Home& Kitchen.

Bardzo dziękujemy szanownym gościom za ich obecność oraz wspólną zabawę. Wszystkim firmom pragniemy złożyć podziękowania za ich zaufanie, relację oraz współpracę i liczymy na kolejne co najmniej dwadzieścia lat wspólnych działań.

 


Warsztaty kulinarne z marką Electrolux w salonie 13VIP 4Home&Kitchen w Białymstoku! SHOW YOURSELF – III edycja