W Podlaskiej Akademii Kulinarnej po raz kolejny odbył się KONKURS GASTRONOMICZNY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DLA UCZNIÓW ŚREDNICH SZKÓŁ ROLNICZYCH ”GOTUJ Z KLASĄ” Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Podlaskiego, koordynatorem konkursu jest Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. W finale wzięło udział 11 szkół średnich z terenu województwa podlaskiego. Każda ze szkół po przeprowadzaniu eliminacji szkolnych wytypowała dwuosobową reprezentację. Celem konkursu była m.in. identyfikacja i upowszechnienie wiedzy o oryginalnych regionalnych potrawach, stanowiących dziedzictwo kulinarne regionu, wytwarzanych w domach rodzinnych, firmach gastronomicznych, a także gospodarstwach agroturystycznych. Promocja lokalnych zasobów, tradycji i dziedzictwa kulinarnego. Komisja konkursowa: – Stanisław Derehajło – Wicemarszałek Województwa Podlaskiego – Przewodniczący Komisji Konkursowej – Wiesława Burnos – […]

Czytaj więcej

07.06.2019 w Podlaska Akademia Kulinarna odbyły się kolejne warsztaty kulinarne z marką Electrolux. Tym razem pod okiem chefa Paweł Zawadzki, chefa kuchni Restauracji Z Drugiej Strony Rynkuprzygotowywaliśmy niezapomniane dania! Zapraszamy na relację! Podczas gotowania korzystaliśmy z doskonałych sprzętów marki Electrolux: piekarników parowych, szuflad do pakowania próżniowego. Sprzęty AGD dostępne są w naszym salonie. Dzięki bogatej ekspozycji sprzętów AGD mamy możliwość zaprezentowania funkcji i możliwości sprzętów przed zakupem Klienta. Zapraszamy do kontaktu. Cała fotorelacja dostępna TUTAJ.

Czytaj więcej

Jako pierwsi w Polsce mieliśmy okazję poznać nową Generację 7000 marki Miele. Marka Miele obchodzi w tym roku jubileusz 120lecia założenia firmy. Wprowadza na rynek innowacyjne, inteligentne produkty które wyznaczają trendy przyszłości. Dziś liczy się czas i maksymalne ułatwienia w życiu codziennym. Żyjemy szybko, intensywnie, cenimy sobie wolny czas. Dzięki nowym, innowacyjnym rozwiązaniom sprzętów AGD poziom życia i obowiązków domowych nabierze innego znaczenia. Produkty dostępne są w naszym salonie – 4Home&Kitchen, Białystok, ul.Kawaleryjska 4C. Jeżeli planujesz zakup AGD – skorzystaj z naszej pomocy przy wyborze sprzętu – umów się na spotkanie z naszymi specjalistami. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce w teście wiedzy produktowej marki Miele – co świadczy o ogromnej […]

Czytaj więcej

31.05.2019 odbyły się pierwsze warsztaty kulinarne z marką Electrolux. Zaprosiliśmy obecnych i przyszłych Klientów na warsztaty, wspólne gotowanie na nowych sprzętach marki. W Podlaskiej Akademii Kulinarnej, pod okiem chefa Grzegorza Chlebowicza przygotowaliśmy owoce morza, bułeczki bao z dodatkami i pyszny, truskawkowy deser. Wieczór umilił nam pokaz magii i wspólna kolacja. Fotorelacja z warsztatów z marką Electrolux

Czytaj więcej

Projekt kuchni jest spójny z całym mieszkaniem. Zaprojektowana została nowoczesna u funkcjonalna kuchnia, ciekawie połączona z częścią salonu.

Czytaj więcej

W Podlaskiej Akademii Kulinarnej po raz kolejny odbył się KONKURS GASTRONOMICZNY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO DLA UCZNIÓW ŚREDNICH SZKÓŁ ROLNICZYCH ”GOTUJ Z KLASĄ” Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Podlaskiego, koordynatorem konkursu jest Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. W finale wzięło udział 11 szkół średnich z terenu województwa podlaskiego. Każda ze szkół po przeprowadzaniu eliminacji szkolnych wytypowała dwuosobową reprezentację. Zobacz także fotorelację z konkursu.

Czytaj więcej

W ostatni weekend uczestniczyliśmy w spotkaniu z przedstawicielami marek Electrolux, Falmec, Schock, Elfa, Peka. Poznaliśmy wiele nowości, zapowiedzi na rok 2019. Premierę miała najnowsza linia produktów marki Electrolux, nowoczesne i innowacyjne rozwiązania Falmec oraz nowości firm Elfa, Schock, Peka. Już wkrótce wszystkie nowości będziecie mogli poznać i kupić w naszym salonie.

Czytaj więcej

Gorąca promocja marki SMEG - kup płytę i odbierz blender za 1 zł

Czytaj więcej

Odpowiednie wyposażenie kuchni jest nie lada wyzwaniem dla inwestorów. Funkcjonalne, przemyślane i innowacyjne sprzęty AGD będą służyły wiele lat, a codzienne korzystanie z nich będzie przyjemnością dla wszystkich domowników.

Czytaj więcej