Sprzęt AGD miał być funkcjonalny i piękny! Miał nadawać włoskiego sznytu. Dlatego wybraliśmy markę SMEG która jest designem samym w sobie. Lodówka i piekarnik idealnie wkomponowane w meble przenoszą nas do włoskiej kuchni w słonecznej Toskanii.

Zmywarka miała być bardzo funkcjonalna, ergonomiczna i łatwa w użytkowaniu. Bez chwili zawahania zaproponowaliśmy zmywarkę marki Electolux z podnoszonym dolnym koszem oraz z szufladą na sztućce. A z racji iż Joanna uwielbia spotkania z przyjaciółmi dodatkowa funkcja mycia szkła i kieliszków sprawdza się idealnie!

Okap marki Falmec do zabudowy to idealne rozwiązanie do okapów w zabudowie meblowej. W tym przypadku jest to stylowa zabudowa. Okap o mocy 600 m3 =/h odpowiednio zadba o powietrze w kuchni posiada też doskonałe filtry przeciwtłuszczowe co jest dość ważnym aspektem w użytkowaniu.  W szafce zlewozmywakowej mamy zamontowany system Grohe z filtrem do wody gazowanej wraz z chłodziarką.

Doborem urządzeń AGD pod wymagania i preferencje Joanny dobrali nasi specjaliści ds. urządzeń AGD. Wieloletnie doświadczenie i multibrandowość naszej oferty pozwala nam na perfekcyjne wybranie sprzętów które sprawdzają się przez długie lata!

Napisz do nas!

salon@13vip.pl
Zapraszamy także do naszego showroomu – Białystok, ul.Kawaleryjska 4C

 


Kuchnia Joanny Kurowskiej - projekt, realizacja, kompleksowe wyposażenie Promocja Miele - kup pralkę i suszarkę a otrzymasz odkurzacz GRATIS !