Joanna Struk-Sokołowska

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy grona specjalistów z firmy 4Home&Kitchen, którzy spełnili nasze marzenie o idealnej kuchni. Zdecydowaliśmy się na kompleksowy pakiet usług, obejmujący projekt, produkcję, montaż, wybór i podłączenie AGD. Była to doskonała decyzja i czysta przyjemność. Wielkie podziękowania kieruję do Pana Pawła Mielech, który uważnie wysłuchał moich potrzeb, a następnie cierpliwie dobierał specyfikację sprzętów AGD. Czułam się bezpiecznie, gdy Pani Magda Beszterda – Architekt z wielką troską i zaangażowaniem pochylała się nad każdym elementem i detalem w mojej kuchni. Właściciel – Pan Piotr czuwał nad każdym etapem realizacji. W kuchni nic nie jest przypadkowe. Ergonomia i funkcjonalność umożliwiają bezkolizyjną pracę rodziny oraz przyjaciół. Uważam, że realizację jednego z najważniejszych pomieszczeń w domu należy powierzyć osobom doświadczonym, wykwalifikowanym i kompetentnym. Użytkuję moją kuchnię i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wszyscy w firmie 4Home&Kitchen swoje zadania wykonali perfekcyjnie.

Opinie z 4home&kitchen

Bartosz Sokołowski

Ze współpracy z firmą 4Home&Kitchen jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to partner któremu można zaufać. Architekt – Pani Magda zaprojektowała nam idealną, funkcjonalną kuchnię z ciekawymi rozwiązaniami, o których nawet nie myśleliśmy! Pan Paweł dobrał nam sprzęty AGD idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Cała współpraca przebiegła bezproblemowo. Polecam

inż. architekt wnętrz Magdalena Koszczuk – Louba

Z firmą 13VIP 4Home&Kitchen współpracuję > 4 lat. Sprzęty AGD które przedstawiciel firmy dobiera moim Klientom są najlepszej jakości, dobrane idealnie pod preferencje i budżet Klienta. Serdecznie polecam.

mgr inż. arch. Karolina Żakiewicz – One Studio

Nasza współpraca zaczęła się 6 lat temu. Polega głównie na doborze sprzętu AGD dla moich klientów. Zdecydowałam się na współpracę z firmą 13VIP 4Home&Kitchen, gdyż oferują kompleksową obsługę, idealny dobór sprzętów pod oczekiwania klientów. Polecam współpracę z firmą, pomaga osiągnąć wiele sukcesów zawodowych.

Iwona Czuchraj-Jarzembowska i Olgierd Jarzembowski – Klienci firmy 13VIP 4Home&Kitchen

Od pół roku jesteśmy użytkownikami kuchni zaprojektowanej i wykonanej przez firmę 13VIP 4Home&Kitchen. Z kuchni jesteśmy bardzo zadowoleni tak jak i ze współpracy z firmą. Bardzo racjonalnie rozplanowali nam przestrzeń, dobrali sprzęty AGD pod nasze wytyczne. Polecamy firmę do wykonania wymarzonej kuchni.

Bartosz Sokołowski
Rozalia Mancewicz-Jaworska
mgr inż. arch. Karolina Żakiewicz – One Studio
Opinia o firmie 13VIP 4Home&Kitchen
inż. architekt wnętrz Magdalena Koszczuk – Louba
Opinia o firmie 13VIP 4Home&Kitchen

Iwona Czuchraj-Jarzembowska i Olgierd Jarzembowski
Opinia o firmie 13VIP 4Home&Kitchen