SE_IMG003-e1414055191899

 

O zabudowach garderobianych w kategorii luksusowych mebli

Popularność garderoby sprawia, że często nawet w niewielkich mieszkaniach wydzielone jest osobne pomieszczenie na ubrania, obuwie, walizki, często też sprzęt sportowy i wiele innych. Niezależnie od metrażu mieszkania lub domu oraz od wielkości samego pomieszczenia, zabudowy garderobiane są Państwa sprzymierzeńcem. W dziedzinie luksusowych mebli zajmują one jedną z wysokich pozycji.

 

Projekt, który uwzględnia wszystkie potrzeby domowników

O zabudowach garderoby w kategorii mebli luksusowych można mówić, gdy stworzony i zamontowany system znacznie przewyższa określone standardy. Już sama koncepcja oraz jej opracowanie odbywają się zatem w oparciu o unikalne wzornictwo, z uwzględnieniem najnowszych trendów lub w nawiązaniu do klasyki.

Garderobą nazywana jest często dowolna duża szafa luz zestaw szaf w danym pomieszczeniu, natomiast w naszych projektach miano garderoby otrzymują odpowiednio zagospodarowane pomieszczenia.

Tylko tutaj można w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w zabudowach garderobianych.

Zakładamy, że minimalna powierzchnia garderoby wynosi 6 m2, a o znamionach luksusu można dodatkowo mówić, gdy:

  • wnętrze jest wyposażone w wysokiej klasy systemy do wieszania, układania i segregowania ubrań (przykład: szwedzkie systemy Elfa),
  • jakość wieszaków, półek, koszy „mesh” spełnia najwyższe standardy za sprawą użytych materiałów,
  • okładziny ścienne to przejaw nowoczesności, na przykład w postaci paneli bezfugowych lub w wersji 3D,
  • wykończenie poszczególnych elementów dodaje klasy oraz elegancji, podnosi estetykę całości,
  • widok na garderobę to obraz idealnego porządku, gdzie wszystko ma odpowiednią ilość miejsca,
  • liczba, rodzaj oraz jasność punktów świetlnych podkreśla charakter wnętrza, zachowując jego funkcjonalność,
  • drzwi do garderoby wykonane są z solidnych materiałów, wykończone według trendów meblowego wzornictwa.

Luksus w dobrym stylu to główny cel projektowania każdej oferowanej przez nas garderoby. Nie blichtr, a umiar jest obecnie najbardziej na czasie, a podany w wersji ekskluzywnej sprawia, że Państwa garderoba będzie i elegancka, i praktyczna.

 

Co jeszcze sprawia, że garderoba jest inna niż wszystkie

Od wspomnianych wcześniej szaf zwanych garderobami, nowoczesne zabudowy garderobiane różnią się także obecnością dodatkowych systemów i udoskonaleń. W takim wnętrzu zadbano o każdy detal – widać to również na przykładzie naszych projektów.

Bazując na systemach Elfa można z powodzeniem zagospodarować każdy centymetr wnętrza garderoby, zapewniając jednocześnie swobodne korzystanie z jej zasobów. Koncepcje szwedzkiej marki, cenionej na całym świecie, są bliskie również naszym Klientom z Białegostoku i innych miast. W ramach współpracy z 4Home&Kitchen macie Państwo pewność:

  • dostępności wszystkich kolekcji producenta, co pozwala wybrać rozwiązania pod względem funkcjonalności i estetyki spełniające oczekiwania użytkowników,
  • wyboru spośród wszystkich dostępnych drzwi przesuwnych, które nie tylko idealnie oddzielają garderobę od pozostałych wnętrz, lecz również stanowią rodzaj dekoracji,
  • zagospodarowania wszelkich pomieszczeń, w tym z nietypowymi skosami, bardzo wysokich i innych, w których nie sprawdzą się gotowe meble.

Jako autoryzowany dystrybutor marki Elfa zapewniamy szeroki wybór systemów i rozwiązań tego producenta w stałej gamie ofertowej.

 

Jedna, dwie czy więcej? Państwa decyzja ma kluczowe znaczenie

Zabudowom garderobianym poświęcamy należytą uwagę niezależnie od wielkości realizacji, natomiast gdy takich wnętrz w domu lub mieszkaniu ma być więcej, należy dodatkowo ustalić określone podziały. Jednym z przykładów jest garderoba na buty i okrycia wierzchnie na parterze, do której wchodzi się z przedpokoju, a druga na piętrze, do której przejście jest bezpośrednio z sypialni.

Ta na parterze będzie zatem miejscem na pozostałe ubrania, a obie dobrze skomponują się z pozostałymi luksusowymi meblami w Państwa domu.

 

O meblach nowoczesnych z 4Home&Kitchen w Białymstoku

Im więcej gotowych systemów mebli na rynku, tym częściej zainteresowanie Klientów skierowane jest właśnie ku meblom na zamówienie. Tak jest również w przypadku zabudów garderobianych, które wśród mieszkańców Białegostoku i innych miast cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. O garderobach i pozostałych meblach nowoczesnych warto wiedzieć więcej, aby mieć świadomość, jak wiele można zrobić w dowolnej przestrzeni.

Nasi projektanci znajdują potencjał wszędzie tam, gdzie można zastosować poszczególne rozwiązania meblowe.