Smeg_UK_FAB_fire_4

Sprzęt AGD w 4homeandkitchen Białystok

Nowoczesne sprzęty AGD intrygują wzornictwem oraz funkcjonalnością. Zaprojektowane z myślą o współczesnych użytkowników sprawiają, że czas spędzony w kuchni można zaplanować lepiej i skrócić do minimum wszelkie kuchenne czynności. Pomocne są między innymi programatory w wyposażeniu AGD, sterowanie elektroniczne, a także łączenie kilku działań w jednym urządzeniu.

Jako uzupełnienie dla luksusowych mebli, jest to zawsze korzystne rozwiązanie.

Cechy szczególne wyposażenia AGD liderów branży

Od dzisiejszego wyposażenia AGD wymaga się znacznie więcej, a odpowiedzią są rozwiązania, które optymalnie komponują się z większą funkcjonalnością luksusowych mebli.

1. Solidne chłodziarki z systemem „No frost”

W nowoczesnych chłodziarkach mamy udoskonalony system „No frost” – zapobiega on przenikaniu zapachów z zamrażarki do chłodziarki, jeżeli wybierzecie Państwo model łączony.

Inne udogodnienia w chłodziarkach to na przykład:

 • panel sterowania na drzwiach – pokazuje realny odczyt temperatury i wilgotności powietrza w chłodziarce i zamrażarce, daje możliwość zmiany parametrów,
 • całkowicie wysuwane dolne szuflady – prowadnice w szufladach lodówek pozwalają wysunąć całą szufladę bez ryzyka jej wypadnięcia
 • funkcje bez otwierania całych drzwi – dystrybutor zimnej wody, kostkarka do lodu, a także osobne małe drzwi, aby wyjąć napoje (HomeBar, Bosch),
 • oświetlenie LED – światło rozkłada się równomiernie w całym wnętrzu chłodziarki, jest łagodne dla oczu, a dodatkowo oszczędza energię elektryczną.

Jeżeli natomiast szukacie Państwo modnego, nietuzinkowego wzornictwa, warto pomyśleć o kuchni w stylu retro i dopasaniu do niej lodówki nowoczesnej, lecz stylizowanej na model sprzed kilku dekad. Takie tworzone są przez markę Smeg i chętnie wybierane również przez naszych Klientów.

2. Zamrażarki jako osobne urządzenia

Mniejsze wersje z trzema szufladami będą odpowiednie do dolnej zabudowy kuchennej, lecz jeżeli w Państwa domu na mrożonki oraz inne zapasy potrzeba więcej miejsca – dostępnych jest wiele odpowiednich modeli.

 • Specjalne czujniki monitorują i regulują temperaturę. Zależnie od temperatury w kuchni, regulowana jest temperatura wewnątrz zamrażarki dla zachowania optymalnych warunków.
 • Szybkie mrożenie dokładanych produktów. Niezbędne, aby zapobiegać rozmrożeniu produktów, które są już na poszczególnych półkach i w szufladach.
 • Udoskonalona funkcja „No frost”. Zapobiega namarzaniu poprzez stałe odprowadzanie skroplin na zewnątrz urządzenia, gdzie następuje ich odparowanie.

Cechą współczesnych zamrażarek jest kombinacja półek różnej wysokości oraz szuflad o zróżnicowanej pojemności. Dodatkowo szuflady są przezroczyste, więc można szybko zobaczyć co jest na początku każdej z nich.

Czas na gotowanie. Piekarnik, płyta grzejna, okap

Odpowiednio dobrane wyposażenie AGD sprawia, że większości procesów związanych z gotowaniem i pieczeniem potraw nie trzeba nadzorować – wystarczy ustawić odpowiednie parametry. Sprzęty te sprawdzają się jako uzupełnienie do mebli luksusowych, ponieważ zapewniają luksus czasu wolnego. Do tego wyglądają elegancko, niemal majestatycznie.

1. Piekarniki można zamontować w zabudowie poziomej, czyli jeden obok drugiego, lub pionowej. Uzupełnieniem może być kuchenka mikrofalowa tej samej wielkości. Ponadto:

 • temperatura ustawi się sama – wystarczy wybrać, jaka potrawa będzie przygotowywana, a piekarnik sam ustali optymalną temperaturę i wilgotność powietrza,
 • dania będą przygotowane idealnie – wystarczy odpowiedni program, aby dania były przypieczone na zewnątrz i soczyste w środku,
 • piekarnik wyczyści się sam – funkcje aktywnego czyszczenia obsługiwanie są jednym przyciskiem, na koniec wystarczy wytrzeć wnętrze; co więcej najnowsze urządzenia Miele Generacja 7000 to:
  • piekarnik z kamerą, której obraz możecie Państwo obserwować na smartfonie, tablecie, telewizorze z odpowiednią funkcjonalnością,
  • sterowanie piekarnikiem za pomocą aplikacji, zarówno w domu, jak też całkowicie zdalnie, będąc poza domem.

Inne urządzenia w tej kategorii: urządzenia parowe, kuchenki mikrofalowe, grille elektryczne.

2. Chociaż w luksusowych zabudowach dominują płyty indukcyjne, wyróżniające się minimalizmem formy, również płyty gazowe i pozostałe nadal mają swoich zwolenników.

W każdej wersji można przedstawić szereg zalet i korzyści z użytkowania:

 • w płytach indukcyjnych znacznie zwiększono szybkość gotowania; płyta grzejna w kilka chwil osiąga maksymalną temperaturę, lecz bez ryzyka uszkodzenia naczyń;
 • płyty ceramiczne wyróżniają specjalne strefy na potrzeby równomiernego gotowania w największych naczyniach, na przykład w dużej brytfannie;
 • płyty gazowe to między innymi ruszt, który można umyć w zmywarce, precyzyjna regulacja wielkości płomienia i możliwość wyłączenia wszystkich palników jednym przyciskiem,

Cechą najnowszych urządzeń jest również bezpieczeństwo użytkowania, zależne od wybranego modelu. O szczegółach możecie Państwo porozmawiać z nami w 4homeandkitchen w Białymstoku.

3. Okap w kuchni skutecznie zastępuje wietrzenie pomieszczeń podczas gotowania, jest znacznie bardziej wydajny. Jego prawidłowe działanie pozwala szybko usuwać nadmiar ciepła, pary wodnej oraz wszelkie unoszące się zapachy gotowania.

Dodatkowo:

 • sam dostosowuje poziom mocy do intensywności gotowania/prędkość wentylatora do ilości pary w powietrzu,
 • oświetlenie LED zapewnia energooszczędne oświetlenie płyty grzewczej światłem łagodnym i przyjemnym dla wzroku,
 • cicha, niemal bezgłośna praca sprawia, że działanie okapu nawet podczas długotrwałego gotowania nie będzie uciążliwe.

Wystarczy dobrać moc okapu do wielkości kuchni oraz do częstotliwości gotowania, aby zapewnić sobie idealne warunki podczas codziennych czynności.

Dopełnienie wygody – nowoczesna zmywarka

Zabudowy kuchenne w postaci luksusowych lub ekskluzywnych mebli to również aranżacja, w której zawsze znajdzie się miejsce dla zmywarki. Najnowsze urządzenia wyróżnia możliwość skutecznego zapełnienia wnętrza naczyniami różnej wielkości, ale także:

 • wiele programów dla maksymalnych korzyści – ważne jest, aby także w niskiej temperaturze zmywarka skutecznie czyściła naczynia,
 • podnoszone kosze z naczyniami – kosze podnoszą się samoczynnie po wyciągnięciu ich ze zmywarki, nie trzeba zatem schylać się po naczynia,
 • bezpieczeństwo szkła i delikatnej zastawy stołowej – dotyczy to zwłaszcza dodatkowych stojaków lub wieszaków na kieliszki do wina lub na porcelanowe filiżanki,
 • suche naczynia po cyklu mycia – szklanki i talerze są bez smug, a dodatkowo osuszone tak, że można je wstawiać do szafek i szuflad.

Dodatkowo w najdłuższych programach znacznie skrócono czas ich trwania. Jeżeli Państwa obecna zmywarka na najdłuższy cykl potrzebuje 2 godzin, te same efekty są osiągane na przykład w godzinę.

Tutaj, tak jak w pozostałych urządzeniach, zadbano o elegancki design, który idealnie komponuje się z wzornictwem mebli nowoczesnych.

Wysokiej klasy drobne urządzenia AGD również w 4homeandkitchen

Przy projektowaniu mebli luksusowych do zabudowy kuchni ważne jest już na etapie aranżacji stworzenie koncepcji wyposażenia AGD do zabudowy. Na tym etapie należy zatem wybrać chłodziarkę, ewentualną zamrażarkę, płytę grzejną i pozostałe przedstawione powyżej.

Dopełnienie stanowią inne sprzęty, które są widoczne na blacie kuchennym lub blacie wyspy, ale też te, które zazwyczaj schowane są w szafce czy w szufladzie. Kompletując takie wyposażenie.

Klienci wybierają zawsze:

 • czajnik elektryczny,
 • ekspres do kawy,
 • blender,
 • roboty kuchenne,
 • toster.

Chętnie wybierane są również grille elektryczne, maszyny do pieczenia chleba oraz wszelkie rodzaje mikserów do koktajli (na przykład smoothie-maker).Tutaj także warto postawić na linie ekskluzywne oraz najwyższą jakość, gdzie trwałość łączy się z niecodzienną estetyką.

Zapraszamy do Białegostoku, chętnie porozmawiamy o wyposażeniu AGD

Nasze aktualne realizacje w Białymstoku oraz innych miastach są potwierdzeniem popularności poszczególnych marek, ale również potrzebą uzyskania odpowiedniego komfortu przebywania w kuchni. Czy to szybka poranna kawa, czy gotowanie obiadu dla całej rodziny, nowoczesne wyposażenie AGD jest Państwa sprzymierzeńcem.

W połączeniu z luksusowymi meblami, armaturą i dekoracjami wnętrz sprawia, że własną kuchnię można odkryć na nowo.

3q

aeg

8q

2a

6

4

4q

faber

6q

falmec

8a

6a