Wszystko w porządku – szwedzkie systemy Elfa do garderoby

Koncepcja luksusowych mebli realizowana jest między innymi poprzez zastosowanie gotowych, innowacyjnych rozwiązań. W przypadku zabudów garderobianych z pomocą przychodzą szwedzkie systemy Elfa, których jakość i funkcjonalność doceniają użytkownicy na całym świecie. Marka powstała w 1948 roku, a poprzez nieustanny rozwój dostarcza na rynek wiele nowości, aby meble nowoczesne były zgodne z koncepcją współczesnych projektantów.

 

Gotowe elementy do szybkiego montażu

W systemach Elfa ważna jest swoboda zagospodarowania przestrzeni garderoby. Inne potrzeby będzie mieć osoba, u której szafie królują garnitury lub eleganckie sukienki, a wnętrze garderoby zajmują wyłącznie ubrania osób dorosłych, jeszcze inne – rodzina z dziećmi, gdy w domu wnętrze garderoby jest wspólne dla wszystkich. Koncepcja mebli nowoczesnych pozwala znaleźć rozwiązania na miarę potrzeb.

Czy chcecie Państwo niemal wszystkie ubrania przechowywać na wieszakach, czy więcej miejsca zajmować mają półki, w każdy projekt systemy Elfa wpiszą się idealnie. Gama ofertowa to między innymi:

  1. drążki standardowe oraz wysuwane – wersja standardowa to reling umieszczony pomiędzy dwoma punktami zaczepienia, natomiast wersja wysuwana zintegrowana jest z relingiem, a ubrania wiszą równolegle względem drzwi garderoby;
  2. wieszaki na spodnie – równoległe pręty zamocowane w odległości optymalnej dla swobodnego wieszania spodni bez ryzyka ich pogniecenia; inaczej niż w wieszakach z klamerkami, te nie pozostawiają żadnych śladów;
  3. półki ażurowe i pełne – na półkach ażurowych widać rzeczy również od spodu, dlatego często są montowane na dużych wysokościach; są odpowiednie również do przechowywania ubrań lekkich, delikatnych;
  4. półki oraz drążki na buty – do butów na płaskiej podeszwie odpowiednie są półki, najlepiej typu „mesh” (siatkowane) lub inne ażurowe, natomiast buty na obcasach zaczepia się obcasami o specjalne drążki;
  5. kosze standardowe i przesuwne – metalowa konstrukcja w formie siatki również zapewnia lepszy widok na zawartość kosza; optymalne rozwiązanie, gdy w takim koszu ułożone są ręczniki, obrusy lub pościel.

 

Szewdzkie rozwiązania z systemami Elfa Poland tylko u nas!
Jako autoryzowany partner marki stworzymy Twoją idealną, funkcjonalną przestrzeń!
✅Garderoba
✅Pomieszczenie gospodarcze
✅Pralnia
✅Garaż
✅Domowe biuro
✅Bibioteczka
✅Garderoby zabudowane drzwiami przesuwnymi
✅Systemy drzwi przesuwnych do pomieszczeń
✅Półki ścienne dekoracyjne
✅Przedpokój
✅Organizacja przestrzeni wejściowej
✅Aranżacja sypialni
✅Pokój dziecięcy
✅Zabudowa organizacyjna łazienki
✅ I wszystko czego potrzebujesz!
Zapraszamy do naszego salonu! Nasz zespół doświadczonych architektów zaprojektuje każde pomieszczenie w odpowiedzi na Twoje oczekiwania, podpowie rozwiązania maksymalnie wykorzystujące każdy centymetr! Już wszystko będzie „w porządku” 🙂

Elfa Store Partner – Białystok, ul.Kawaleryjska 4C

We współczesnej garderobie jest wystarczająco dużo miejsca

Projektowanie garderoby poprzedzamy zawsze rozmową z jej przyszłymi właścicielami. Wiedząc, jak wiele ubrań, obuwia i akcesoriów ma się znaleźć docelowo w danym wnętrzu, projektanci 4Home&Kitchen proponują najbardziej dogodne opcje. Cel pozostaje niezmienny: bezpieczne przechowywanie ubrań oraz swoboda dostępu do nich w każdej sytuacji.

Takie miejsce może stanowić swoiste centrum domu, ważnym trendem jest przy tym multifunkcjonalność.

Warto również wspomnieć, że:

  • projekt garderoby wykonujemy bezpłatnie, uwzględniając potrzeby Klientów, metraż i specyfikę garderoby oraz inne wytyczne, istotne dla całej realizacji,
  • dodatkowo możecie Państwo liczyć na pomoc przedstawiciela marki Elfa, również w ramach wizyty w domu lub mieszkaniu, gdzie znajduje się urządzana garderoba.

Tak jak wielkość niektórych mebli luksusowych jest imponująca, tak również przy garderobach na większym metrażu można działać z rozmachem. Wnętrze staje się wtedy dodatkowo miejscem na przebieralnię, prasowalnię, a po wstawieniu toaletki można bez wychodzenia z garderoby przy odpowiednim świetle ubrać się i zrobić makijaż.

Wystarczy zatem odpowiednio wykreować przestrzeń, aby mieć garderobę inną niż wszystkie.

Po projekt garderoby zapraszamy do Białegostoku

O szwedzkich systemach Elfa możemy powiedzieć na przykładzie naszych wcześniejszych oraz obecnych realizacji, gdzie wybrane meble służą Klientom w Białymstoku i innych miastach. Jako zwolennicy mebli nowoczesnych, ekskluzywnych, już na etapie projektowania zabudowy do garderoby wiemy, jak osiągnąć założone wcześniej cele.

Zawsze jest dobry moment, aby odwiedzić nas w 4Home&Kitchen – zapraszamy.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem z całą kolekcją Elfa w bieżącej ofercie. Systemy Elfa dają ogromne możliwości aranżacji każdego, nawet trudnego pomieszczenia. To rozwiązania do każdej garderoby.