Klienci naszej firmy niezwykle cenią sobie nie tylko idealny dobór sprzętów pod ich wymagania, najwyższą klasę urządzeń, ale także obsługę posprzedażową. Na czym ona polega?
Nie sprzedajemy samych urządzeń. Przy zakupie kilku sprzętów do swojej wymarzonej kuchni Klient może liczyć także na montaż zakupionych urządzeń oraz wizytę instruktażową.
Mamy świadomość, że oferujemy Klientom innowacyjne, nowoczesne urządzenia, które ułatwiają codzienne życie. Jako pierwsi wprowadzamy do oferty sprzęty AGD z funkcjami, o których Klienci często jeszcze nie słyszeli.
Zależy nam więc, aby Klient, który zakupił u nas takie sprzęty, mógł z nich w pełni korzystać. Pokazujemy zarówno jak prosta i intuicyjna jest obsługa i codzienne dbanie o urządzenia, pokazujemy funkcje i programy, z których korzystanie zaoszczędzi czas i otworzy przed naszymi Klientami nowe możliwości kulinarne.
Warto więc zaufać nam, jeśli chodzi o dobór idealnych sprzętów, zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni tak jak nasi dotychczasowi Klienci.
Planujesz zakup urządzeń AGD? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy Ci najlepszą niezobowiązującą wycenę i zaproponujemy idealnie dobrane urządzenia.
Paweł Mielech – pawel.mielech@13vip.pl
Marek Kuc – marek.kuc@13vip.pl

Obsługa posprzedażowa u Klienta -50% - WMF Kuchnie - Biała kuchnia - wyprzedaż ekspozycji