Dziennikarka modowa i blogerka medialna Charlotta Flinkenberg zorganizowała garderobę, wyposażając ją w produkty marki Elfa z gamy Decor. Przekształciła przestrzeń w wymarzone miejsce do przechowywania, w którym nacisk kładziony jest na modę, funkcjonalność i przejrzysty wygląd.

Pomieszczenie zmieniło się nie do poznania. Z nieużywanej przestrzeni stało się funkcjonalną, piękną garderobą!

Garderoby elfa – styl – funkcjonalność – wygoda

Ubrania są ważną częścią życia zawodowego Charlotty Flinkenberg, a buty to jej wielka pasja. Tym bardziej jest to ważne, aby system przechowywania był idealnie zaplanowany. W przeszłości blogerka miała różne rodzaje systemów przechowywania ubrań: od pakowania sezonowych rzeczy i przechowywania ich na strychu i w piwnicy, po minimalne i niepraktyczne szafy, a także nieco bardziej przestronne garderoby.

Do garderoby wybrała najnowsze produkty z linii Decor. Z różowym sufitem oraz białym dywanem prezentuje się pięknie. Garderoba Charlotty to spełnienie marzeń, każdej małej dziewczynki. Dużo miejsca, także przegląd ubrań jest prosty, a wrażenie lekkości wprowadza miłą atmosferę. Ale najlepsze jest to, że ukochane buty dziennikarki, są wyeksponowane i przyciągają wzrok.

Ważne było dla niej również to, aby mieć miejsce na pełnowymiarowe lustro oraz dużą ilość półek na buty. Półki na buty, można zawiesić na takich wysokościach, aby pasowały do każdego rodzaju obuwia. Od trampków i balerinek po czółenka i kozaki na obcasie. Torby idealnie prezentują się ustawione pod kątem, na półkach metalowych.


Marzysz o takiej garderobie?

Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Elfa.

Posiadamy w swojej kolekcji wszystkie linie produktów.
Oferujemy bezpłatny projekt, wycenę.
Przy realizacji zapewniamy transport i montaż profesjonalnej ekipy.

Zadzwoń!

Michał – 694 350 037


FILM - Generacja 7000 Miele - pokaz kulinarny Akcja Promocyjna: sprzedaż premiowa produktów marki Smeg „Auto-Vent”