generacja mebli na wymiar Białystok

Jako pierwsi w Polsce mieliśmy okazję poznać nową Generację 7000 marki Miele. Marka Miele obchodzi w tym roku jubileusz 120lecia założenia firmy. Wprowadza na rynek innowacyjne, inteligentne produkty które wyznaczają trendy przyszłości. Dziś liczy się czas i maksymalne ułatwienia w życiu codziennym. Żyjemy szybko, intensywnie, cenimy sobie wolny czas. Dzięki nowym, innowacyjnym rozwiązaniom sprzętów AGD poziom życia i obowiązków domowych nabierze innego znaczenia.

  • Produkty dostępne są w naszym salonie – 4Home&Kitchen, Białystok, ul.Kawaleryjska 4C.

Jeżeli planujesz zakup AGD – skorzystaj z naszej pomocy przy wyborze sprzętu – umów się na spotkanie z naszymi specjalistami. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce w teście wiedzy produktowej marki Miele – co świadczy o ogromnej wiedzy, doświadczeniu w sprzedaży i doborze idealnych dla Klienta produktów.

Inspiracja intuicyjną technologią

Nowa Generacja 7000 firmy Miele zaskakuje fascynującą, innowacyjną technologią i jak zwykle doskonałymi rozwiązaniami. Intuicyjna obsługa i indywidualne koncepcje obsługi pomagają skoncentrować się na tym, co najważniejsze podczas gotowania: własnej kreatywności.

Mieliśmy okazję nie tylko poznać nowości od strony technicznej, korzystaliśmy z nich by najlepiej poznać wszystkie nowe, innowacyjne funkcje.

Urządzenia wykonane są z maksymalną precyzją, spełniają najwyższe technologiczne standardy i wyróżniają się długą żywotnością, z której słynie marka. Intuicyjna obsługa pozwala w pełni oddać się przyjemności gotowania.

GENERACJA 7000 to kuchnia przyszłości o ponadczasowym designie, który nie ma sobie równych. Urządzenia do zabudowy Miele charakteryzuje minimalistyczny, nowoczesny design. GraphitGrey, ObsidianBlack, BrillantWhite i CleanSteel to cztery koncepcje kolorystyczne Miele, które harmonijnie komponują się z każdą kuchnią i stylem życia.

Tradycyjnie, współcześnie czy nowocześnie: Miele nie tylko zapewnia doskonałe rezultaty gotowania, lecz także pełnię harmonii w Twojej kuchni.

Poznaj innowacyjne rozwiązania – Generacja 7000

TasteControl – Idealne rezultaty pieczenia

Klasyczne piekarniki serii 7000 również oferują nową jakość gotowania. Na przykład TasteControl automatycznie otwiera drzwiczki piekarnika, aby zapobiec przypaleniu czy wysuszeniu potrawy. Żądany stopień wypieczenia zawsze zostanie osiągnięty w sposób bezpieczny i niezawodny, aby z pełnym spokojem można było zadbać o swoich gości.

FoodView – Kontrolowanie procesu pieczenia dzięki kamerze FoodView

Za pomocą funkcji FoodView możesz zawsze mieć swoją potrawę na oku za pomocą kamery umieszczonej w komorze piekarnika. Temperaturą i czasem można wygodnie sterować za pomocą aplikacji. Idealne rozwiązanie dla zabieganych osób, które lubią robić kilka rzeczy naraz.

  • MotionReact – urządzenie reaguje na ruch człowieka. Światło włącza się gdy przechodzisz obok – zawsze możesz zerknąć na przygotowywaną potrawę.

Bezprzewodowy pieczeniomierz – Idealna temperatura dla idealnych rezultatów pieczenia. Funkcję docenią prawdziwi koneserzy kuchni i każdy, kto choć raz spróbuje przyrządzić aromatyczne, soczyste mięso z użyciem bezprzewodowego pieczeniomierza.

  • Miele@home – aplikacja z którą zaplanujesz dosłownie wszystko !

Dzięki aplikacji możesz sterować urządzeniami będąc poza domem. Możesz zaplanować tygodniowy, miesięczny plan pracy urządzeń np. zmywarki.

W naszym salonie możesz dowiedzieć się więcej o nowościach produktowych Generacji 7000

Ekspresy do kawy skonfigurowane zostały pod użytkowników. W jednym ekspresie możesz zaparzać aż 3 różne rodzaje kaw, bez konieczności wymiany ziaren! Ciekawostką dla miłośników herbaty będą funkcje parzenia różnych rodzajów herbat, z idealnie dobraną temperaturą pod każdy rodzaj – nawet japońską herbatę!

Innowacyjnym rozwiązaniem w zmywarkach jest opatentowany system AutoDos z PowerDisk – jeden dysk ze środkiem myjącym włożony do zmywarki wystarcza nawet na 20 cykli zmywania, a zmywarka sama dobierze idealną proporcję środka myjącego. W urządzeniach zaprojektowano także nowe szuflady MultiFlex i kosze FlexLine. A zmywarkę możesz włączyć za pomocą aplikacji.

Płyty bezpolowe, innowacyjne okapy czy nowe rozwiązania w piekarnikach, szufladach próżniowych. O nowościach będziemy informować w kolejnych dniach.

Cenimy sobie możliwość poznawania nowych produktów pod kontem merytorycznym jak i praktycznym. Najlepszym sposobem na poznanie innowacyjności i funkcjonalności sprzętów jest możliwość gotowania na nich.

Dlatego idealnym zakończeniem szkolenia była kolacja, którą przygotowaliśmy pod okiem szefów kuchni: Adama Michalskiego i Marka Michalika.


Warsztaty kulinarne z marką Electrolux - 31.05.2019 SousVide, pieczenie z funkcją pary - warsztaty kulinarne z marką Electrolux