W weekend odbył się niezwykły pokaz kulinarny! Czołowy producent sprzętów AGD – marka MIELE zorganizowała premierowy pokaz nowej generacji sprzętów – Generacji 7000. Ekspozycja w salonie to jedyne miejsce w województwie podlaskim gdzie możemy zobaczyć nową generację urządzeń Miele.

Dostępna w salonie Generacja 7 000 Miele to innowacyjne urządzenia najwyższej jakości. Spośród czterech linii wzorniczych można wybrać urządzenia z uchwytami i bezuchwytowe, w różnych wersjach kolorystycznych, w zależności od stylu wnętrza.

W każdej kategorii urządzeń znajdziemy unikatowe na rynku rozwiązania technologiczne.

 


Kamera umieszczona w komorze piekarnika pozwala obserwować stan i efekty pieczenia na urządzeniu mobilnym, a czujnik ruchu powoduje automatyczne włączenie się ekranu menu i oświetlenia komory. Ekspresy do kawy działają w 4 różnych trybach dopasowanych do aktualnych potrzeb domowników, umożliwiają wybór różnych ziaren z trzech pojemników i automatycznie czyszczą się i odkamieniają, są przy tym najciszej pracującymi spośród wszystkich dostępnych ekspresów. Nowość na rynku to połączenie urządzenia do gotowania na parze z kuchnią mikrofalową oraz przełomowa zmywarka, która sama dozuje detergent umieszczony w specjalnym dysku na wewnętrznej części drzwiczek.

 

Szef kuchni marki Miele – Adam Michalski zaskoczył gości wspaniałym menu. Filet z ryby morskiej marynowany w pesto z rukoli gotowany na parze jedynie w 63 stopniach zrobił ogromne wrażenie. Piekarniki z funkcją pary pozwalają przygotować aromatyczne, zdrowe dania. Prawdziwym testem była polędwica wołowa (medium) przygotowana w niskiej temperaturze pod nelsońskim sosem z suszonych grzybów leśnych. Najnowsza generacja sprzętów ma funkcje, które naprawdę ułatwiają prace w kuchni. Warzywa gotowane na parze nie potrzebują przypraw, są pyszne same w sobie.

Specjaliści z białostockiego salonu 4Home&Kitchen z ogromną przyjemnością zaprezentują ekspozycję GENERACJI 7000. Piekarniki ze zbudowaną kamerą, dzięki której można kontrolować danie za pomocą aplikacji. Aplikacją można sterować także innymi sprzętami np. zmywarką. Warto poznać najnowsze, innowacyjne trendy przed wyborem sprzętów AGD do kuchni.

 


Szafy - realizacje na indywidualne zamówienie FILM - Generacja 7000 Miele - pokaz kulinarny