Dom jest tłem dla sztuki i pięknych przedmiotów.
Odgórnym założeniem tego projektu było połączenie wnętrza z naturą – kolorystyka i forma ma być neutralną bazą, nie przytłaczać. Kuchnia jest otwarta na dom i przestrzeń zewnętrzna, która go otacza, bezapelacyjnie łączy ją z naturą. Matowa biel na frontach, szarość blatów kamiennych we wzorze surowego betonu oraz szafy z synchronicznym rysunkiem drewna.
Wszystko proste, geometryczne, przemyślane wedle wizji klientów i założeń architektów.
Wyspa jest centrum całej przestrzeni. Zastosowane zostały lamele na frontach szafek spłyconych, oraz donica która pełni również funkcje cargo z elektrycznym systemem otwierania od strony gotowania jak również półki na książki kucharskie. Dopełnieniem jest duzy jak wyspa, cienki nowoczesny okap kominowy Falmec Lumen 175 isola NRS idealnie doświetla nam strefę blatu podczas gotowania.
Zrealizowaliśmy zabudowę meblową w kuchni oraz spiżarni. Wyposażyliśmy kuchnię w urządzenia AGD marek premium, dobrane przez naszych specjalistów. Płyta, zmywarka, piekarnik, ekspres do zabudowy, szuflada próżnowa i najpopularniejszy wśród naszych klientów model piekarnika parkowego KOAAS31WX marki Electrolux. Chłodziarki do zabudowy – tu postawiliśmy na markę Liebherr modele ICBNd 5163 oraz IRBDi 5150. Klienci zdecydowali się także na coraz popularniejszy system wody GROHE – bateria kuchenna z filtrem do wody niegazowanej, lekko gazowanej, gazowanej.
Całość tworzy idealną, funkcjonalną przestrzeń. W zabudowie zastosowaliśmy system bez uchwytowy non handle, oraz wyposażyliśmy szafy w wiele systemów , tj. dodatkowy blat roboczy, system dodatkowego blatu miksera.
Dzięki idealnemu projektowi i ogromnej dbałości o detale sprostaliśmy w 100% wymaganiom inwestorów. Projekt wymagał od nas poświecenia dużej uwagi na detale. Najwyższej jakości sprzęty premium zapewniają idealne zaplecze, a cała zabudowa wygląda efektownie i tworzy idealną całość.
Projekt: architekt Ewelina Goliszek – ewelina.goliszek@13vip.pl 600-015-553
Dobór AGD – Paweł Mielech – pawel.mielech@13vip.pl 602-146-012

 


Najlepsza rekomendacja? Wracamy do Klientów po 10 latach - poznaj ich opinię! 21. urodziny firmy 13VIP 4Home&Kitchen