II edycja Akademiii 4Home&Kitchen przyciągnęła liczne grono naszych najlepszych architektów, którzy chcieli poznać najnowsze trendy, nowości produktowe naszych partnerów oraz innowacje z branży.

Podczas szkolenia architekci mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku. Swoją ofertę zaprezentowała firma Blanco Comitor Sp. z o.o. Nortberg – Ekskluzywne okapy kuchenne Architype i Fabrizio Arcese Design Acoustics Solutions. W trakcie prezentacji przedstawiciele wiodących firm prezentowali swoje rozwiązania, które obejmowały szeroki zakres od akustyki po elementy wyposażenia kuchni.
Naszą wizją cyklu szkoleń było także przybliżenie architektom najnowszych innowacji w branży. Prelegenci zaprezentowali najnowsze trendy na rynku.
Kolejna edycja była się nie tylko doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, ale również do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami z branży. Uczestnicy mieli możliwość dyskusji na temat różnych zagadnień i wyzwań związanych z projektowaniem i budową, co przyczyniło się do wzbogacenia ich profesjonalnej sieci kontaktów. A część szkoleniową zakończyliśmy jak zwykle u nas bywa – miło i pysznie – w klimatach włoskich 🙂

Zobacz relację z II edycji Akademii 4Home&Kitchen

 


Elegancja i doskonałość: Opowieść o klasycznej pięknej kuchni z amerykańskim akcentem Relacja z II edycji Akademii 4Home&Kitchen