Zachwycająca inwestycja zrealizowana przy współpracy naszej architekt – Eweliny Goliszek z Radkiem Sakowskim z RS Koncept Radosław Sakowski.

Duża, otwarta przestrzeń – kuchnia łączona ze strefą salonu. Zrealizowaliśmy zabudowę meblową do kuchni i salonu, oraz wyposażyliśmy kuchnię w urządzenia AGD marek premium, dobrane przez naszych specjalistów. Linia Dolce Stil Novo marki Smeg idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz klientów, którzy cenią sobie udogodnienia, niezawodność i piękny styl. Sprzęty marki Smeg idealnie współgrają z kawiarką i płytami grzewczymi od Miele. Do realizacji wybraliśmy także zlewozmywak i bateria firmy Franke, chłodziarkę Liebherr, okap Elica.

Całość tworzy idealną, funkcjonalną przestrzeń.W zabudowie zastosowaliśmy system bez uchwytowy. Całość wykonana z lakierowanych, białych frontów MDF, oraz forniru naturalny dąb. W centralnym punkcie znajduje się efektowna wyspa z kutymi, stalowymi nogami. W salonie zrealizowaliśmy szafkę RTV z frontami wykończonymi spiekiem kwarcowym, a w witrynie zamieściliśmy aluminiowe ramy ze szkłem.

Dzięki idealnemu projektowi i ogromnej dbałości o detale sprostaliśmy w 100% wymaganiom inwestorów. Projekt wymagał od nas poświecenia dużej uwagi detalom, szczegółom. Zastosowaliśmy nietypowe rozwiązania takie jak kuta wyspa – stelaż wiszący nad wyspą jest spawany, z oświetleniem led, funkcjonalne rozwiązania w zabudowie. Najwyższej jakości sprzęty premium zapewniają idealne zaplecze, a cała zabudowa wygląda efektownie i tworzy idealną całość. Marzysz o pięknej, funkcjonalnej kuchni?

Skontaktuj się z nami. ewelina.goliszek@13vip.pl
Tel: 602 146 012
Zapraszamy do naszego salonu, zobacz ekspozycje kuchenne i AGD
Białystok, ul.Kawaleryjska 4C


Realizacja - nowoczesne biuro Wild West - impreza z architektami