Prezentujemy realizację strefy biura właściciela firmy TOMLAB. Zakres prac obejmował wykonanie projektu koncepcyjnego i wykonawczego.  Wykonaliśmy meble biurowe w nowoczesnej odsłonie i formie. Pokazaliśmy nasze spojrzenie w niszy mebli biurowych.

Podzieliliśmy pomieszczenie na strefy.

We wnętrzu zostały użyte dwa kontrastowe kolory biały i czarny. Bazą projektu są panele ryflowane w czarnym kolorze, charakteru nadaje strefa ich podświetlenia, elementy systemu beuchwytowego, jak i blat, który jest kluczem w tej specyfice przestrzeni, nieporowaty, odporny na ciepło, wilgoć i bakterie tym samym higieniczny, łatwy do czyszczenia, konserwacji i trwały. Ogromnym atutem zastosowanego materiału jest to, że można go bezproblemowo łączyć i formować termicznie w różne kształty, co otwiera nieograniczony potencjał projektowy. Dynamizmu dodaje geometryczny układ strefy biurka.

Wnętrze zaprojektowane w stylu nowoczesnym, dopełnione sztuką. Wszystko zgodnie z brandingiem firmy.
Po raz kolejny wpisujemy się w potrzeby inwestorów.

Od czego zaczęliśmy współpracę? Od spotkania i ustalenia potrzeb inwestora.

Omówiliśmy wymagania w zakresie szafek, przestrzeni, kolorystyki. Ważne jest, aby słuchać potrzeb, wczytać się w specyfikę pasującą do miejsca, podejście indywidualne jest kluczem.

Funkcjonalna i wygodna przestrzeń to podstawa
W zabudowie umieściliśmy sprzęty niezbędne do pracy. Zagospodarowaliśmy ją, maksymalnie wykorzystując przestrzeń do przechowywania, m.in. dokumentacji. Wszystko oparte jest o ergonomię, w zasięgu ręki. Funkcjonalnym rozwiązaniem są półki wysuwane, szuflady, które ułatwiają ergonomiczne korzystanie ze strefy.

Przestrzeń biurowa sercem firmy

Duża przestrzeń dała nam szerokie pole do popisu przy projekcie i realizacji. Efektem jest funkcjonalna, nowoczesna zabudowa, w której codzienna praca jest ogromną przyjemnością. Sprzyja przyjmowaniu kontrahentów, jak również jest idealnym tłem do spotkań branżowych, biznesowych.

Kolorystyka i dobór oświetlenia tworzą atmosferę, a zarazem jest to wnętrze czyste i estetyczne.

Jeżeli planujesz wykonanie zabudowy kuchennej/meblowej w 2020 roku – umów się na spotkanie z naszymi architektami – 608 360 788. Zapraszamy do naszego salonu – Białystok, ul.Kawalerysjka 4C.


Nasza publikacja w Decoration & Design! Realizacja - nowoczesne biuro