Kuchnia zintegrowana z zabudową wysoką holu

Jedna z ostatnich realizacji – kuchnia zintegrowana z zabudową wysoką holu.

Kolejna realizacja zgranego zespołu Kamila PoplawskiArchitekci &  4Home&Kitchen & ZubryckiDesign

Projekt małej kuchni zintegrowanej z zabudową wysoką w części korytarzowej, w której znalazło się miejsce na pralkę oraz pełno modułowe szafy na ubrania. Założeniem projektowym było uzyskanie efektu jednej bryły, by wszelkie moduły meblowe o różnych funkcjach płynnie ze sobą grały i przechodziły w część dzienną mieszkania.
Minimalizm w formie oraz lokalizacji poszczególnych sprzętów czy systemów w zupełności odpowiada założeniom, które dostaliśmy na samym początku. Pogrubiany blat kompaktowy tworzy ramę wokół szafek, która jest odbiciem w mniejszej skali jako czarna bryła piekarnika. Fronty meblowe są kontynuacją materiału płytki gresowej, natomiast plecy kuchni w formie płytki drewnopodobnej są zbliżone do paneli na podłodze w salonie dziennym. Wszelkie detale idealnie zgrywają się razem z oświetleniem LEDowym, które dodaje klimatu. Nasi specjaliści AGD dobrali także idealne urządzenia wedle oczekiwań Klientów.

Efekt? Prosta, ergonomiczna kuchnia w której wykorzystany został każdy centymetr. Stworzyliśmy funkcjonalną przestrzeń w zaskakującym designie.

Planujesz realizację mebli na wymiar?

Umów się na spotkanie z naszym zespołem – Kawaleryjska 4C
Kontakt: 608 360 788

Inne projekty