Ponadczasowa kuchnia z forniru z imponującą witryną

Zabudowy z forniru kojarzą się zazwyczaj z designem minionych lat – ciężkimi i wykończonymi na wysoki połysk. Dziś fornir naturalny, to zdecydowanie bardziej nowoczesne oblicze. Wzornictwo, które lubi powracać w ponadczasowym, innym wydaniu. Meble fornirowane mają elegancki charakter i luksusowy wygląd. Ich posiadanie jest inwestycją na lata. Fronty w matowym wykończeniu jako materiał szlachetny, dodający wnętrzu przytulności.

Połączenie stref w domu, w postaci zabudów tworzą przemyślany design, który bazuje na geometrycznych kształtach. Elegancki rysunek słojów sprawia, że fornir świetnie prezentuje się w każdej z przestrzeni. Prezentowana realizacja w zakresie kompleksowej obsługi wykonawczej obejmowała zabudowę kuchenną oraz nawiązującą do niej jadalnię, a także blaty kamienne z granitu o matowej strukturze oraz wybrane pod wymagania Klientów sprzęty AGD.

Sprzęty AGD oraz armatura dobrane idealnie przez naszych specjalistów tak, aby sprostały oczekiwaniom inwestorów. Wybór padł na urządzenia LG, Electrolux, Faber, FRANKE, Blaco, Ritter.

Całość tworzy idealną, funkcjonalną przestrzeń. Stylistyka mebli pozwala naturze przemówić we wnętrzu. Aby podkreślić wielofunkcyjny charakter tego wnętrza, podzielono go na strefy, które przenikają się w postaci m.in. zabudów wysokich.

Powierzchnia jadalni wzbogacona została o meble, które posłużą do przechowywania m.in. zastawy stołowej, szkła. Idealnie w tej roli sprawdziła się pakowna szafa. W ciągu również zaprojektowano witryny – ich detal przykuwa uwagę, nadaje charakteru. Centralnym punktem jadalni jest stół, który idealne dopełnia wnętrze.

Dzięki idealnemu projektowi i ogromnej dbałości o detale sprostaliśmy w 100% wymaganiom inwestorów. Najlepszym dowodem zadowolenia są wspaniałe referencje oraz chęć realizacji drugiego etapu inwestycji z naszą firmą.

Inne projekty