Elfa – Inteligentne przechowywanie, garderoby zaprojektowane w najmniejszym szczególe

Zaplanowana co do centymetra przestrzeń przechowywania, inteligentne rozplanowanie szczegółów, przemyślane rozwiązania i niezawodna jakość – to najważniejsze cechy systemów Elfa.

Elfa od ponad pół wieku tworzy inteligentne, wykonane na miarę systemy przechowywania. Systemy stworzone są po to, aby uczynić życie łatwiejszym. Nowoczesna, funkcjonalna konstrukcja inspiruje i ułatwia stworzenie systemu, który będzie pasować do wszystkich użytkowników w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki systemom, dowolności i nieograniczonym możliwościom aranżacji każde pomieszczenie można zagospodarować z wykorzystaniem maksymalnej powierzchni, aranżując każdy centymetr.

Wolnostojące systemy garderobiane, jak i te montowane, wykonane na miarę drzwi przesuwne i ścienne dają możliwość kompleksowej aranżacji pomieszczenia.

System elementów umożliwiających zabudowę dowolnej przestrzeni. Doskonale sprawdzi się przy projektowaniu zagospodarowania garderoby, spiżarni, pralni, można również wykonać zabudowę pod skosami, np. na poddaszu. System ELFA jest łatwym w montażu rozwiązaniem, pomagającym zorganizowanie przestrzeni oraz ułatwiającym przechowywanie wielu rzeczy.

Wszystkie elementy standardowe, w pełni plastyczne – do własnej, dowolnej aranżacji.
Każdy może stworzyć samemu idealną, dopasowaną w każdym detalu garderobę!

ELFA jest systemem dla każdego, dzięki wielu możliwościom konfiguracji można dopasować konstrukcję do własnych potrzeb. Przy projektowaniu można skorzystać z ażurowych, lekkich półek, wysuwanych koszy i pojemników ułatwiających dostęp do przechowywanych rzeczy. Kosze i pojemniki można wyposażyć w pokrywy. Cała konstrukcja jest składana na bazie profili montowanych do ściany. Jeśli potrzebujemy, możemy również zaprojektować konstrukcje wolnostojące, niewymagające montowania do ściany. Garderoby, szafy wnękowe do zabudowy w systemie Elfa to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie w zakresie przechowywania.

Idealną garderobę możesz zaprojektować sam z wykorzystaniem programu bądź zlecić to nam.
Wykonamy bezpłatny projekt i wycenę.

Nieograniczone możliwości aranżacji, bezpłatny projekt i wycena, szybka realizacja i montaż, gwarancja.

Kontakt do naszych specjalistów:
Michał Piasecki
michal.piasecki@13vip.pl
tel.kom.: 784 688 787

Ewelina Goliszek
ewelina.goliszek@13vip.pl
tel. kom.:602 146 012

Marek Kuc
marek.kuc@13vip.pl
tel. kom.: 602 146 015


GOTOWANIE Z 13VIP - Ewelina Łapińska Gotowanie z 13VIP - Grzegorz Pilat