Podlaski brylant z włoskim szlifem

Serce domu – kuchnia <3 Piękna, estetyczna, funkcjonalna.
Solidność, dbałości o każdy szczegół i detal będzie cieszyć domowników przez długie lata.
Piękna i funkcjonalna zabudowa meblowa, sprzęty AGD najlepszych marek, innowacyjne rozwiązania zastosowane w tej przepiękniej kuchni ułatwiają codzienność inwestorów. Zachwycającym elementem jest sztukateria meblowa która idealnie komponuje się z całą zabudową. Kolorystyka pomieszczeń nie jest przypadkowa. Biel, złoto i dopasowanie wszystkich elementów dekoracyjnych wymagało wielu prób, lecz finalny efekt warty był wszelkich starań.

Mieliśmy przyjemność wykonać zabudowę kuchenną wraz z wyposażeniem kuchni w sprzęt AGD – kompleksowo.
Inwestycję wyposażyliśmy w nowoczesne rozwiązania np. system
Blue Home od @grohe_polska który filtruje wodę gazowaną i niegazowaną, młynek na odpady, pojemną lodówkę SHARP dla potrzeb 4osobowej rodziny oraz najlepsze sprzęty AGD.

Poza kuchnią wykonaliśmy także pojemną, praktyczną szafę w korytarzu z systemem podświetleń. W łazience wykorzystaliśmy maksymalnie każdy centymetr przestrzeni tworząc oddzielną zabudowę na mini pralnię, zabudowę wysoką, szafkę pod umywalkę z niezwykłymi detalami oraz zabudowę nad wanną. Wymagało to wielu zmian w rozmieszczeniu ścian – aby stworzyć przestrzeń kąpielową oraz zabudowę na pralkę i suszarkę. Każdy centymetr przestrzeni wykorzystany został maksymalnie, tworząc przytulną i funkcjonalną przestrzeń.

Inwestorzy zaufali nam także w temacie wykonania bajkowej zabudowy w pokoju dzieci. Piękna, stylowa zabudowa z kącikiem do czytania stanowi niezwykły element wnętrza. Miejsce przy oknie, gdzie dzieci będą mogły czytać książki było marzeniem rodziców. Idealnie wkomponowana w cały charakter mieszkania spełnia nie tylko funkcje praktyczną, ale i designerską!

Projekt – Anna Beśka
Nadzór techniczny – Magda Beszterda 4Home&Kitchen

 


21. urodziny firmy 13VIP 4Home&Kitchen Stylowa realizacja zachwycająca detalami - video