Wyprzedaż ekspozycji MIELE -30%

W wielu krajach Miele jest najbardziej pożądaną marką w branży. Na własnym, niemieckim rynku Miele została wybrana najlepszą marką produktową wszechczasów spośród wszystkich branż („best brand ever“). Taka marka mówi również coś o jej użytkownikach: klienci Miele stawiają wysokie wymagania wobec efektywności, komfortu, wzornictwa i ekologiczności swoich urządzeń.

Ten kto kupuje Miele, dowodzi swojej świadomości jakości oraz stylu. Od ponad 100 lat jest pewne, że: na Miele można polegać i że urządzenia nie zawiodą. Jako jedyny producent w branży, testują produkty pod kątem 20-letniej trwałości.

Miele gwarantuje znakomite rezultaty przy minimalnym zużyciu energii.

Dotyczy to zarówno pielęgnacji tkanin, podłóg jak i urządzeń kuchennych. Takie możliwości gwarantują nam innowacyjne rozwiązania, dostępne tylko w Miele. Dowodzą tego niezliczone nagrody w najbardziej prestiżowych testach produktowych na całym świecie.

Urządzenia Miele to czysta forma i ponadczasowa elegancja.

Nigdzie indziej nie znajdą Państwo urządzeń kuchennych do zabudowy o porównywalnej różnorodności konsekwentnych linii wzorniczych i wersji kolorystycznych pasujących do najróżniejszych stylów wnętrza. Wzornictwo urządzeń jest homogeniczne co oznacza, że urządzenia idealnie się ze sobą komponują.

Zobacz produkty z rabatem 30%. TUTAJ. 


-50% - Zabudowa Kuchenna RUST - Jukon – Wyprzedaż Ekspozycji Elfa - garderoba która pomieści wszystko