Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Vestfrost.

Vestfrost to duńska marka, znana konsumentom początkowo głównie jako producent najwyższej klasy systemów chłodniczych oraz wysokiej jakości chłodziarek do wina. W Polsce po raz pierwszy urządzenia Vestfrost pojawiły się już w latach 90.

Potem jednak, na kilkanaście lat firma zniknęła z naszego rynku, żeby teraz powrócić z nową, znacznie bogatszą ofertą. To co łączy wszystkie urządzenia sygnowane marką Vestfrost to minimalistyczna stylistyka, zaawansowane technologie oraz praktyczne funkcje, dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów.

Specyficzna linia produktów

Vestfrost to kilka linii produktowych, zaprojektowanych są z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania, charakteryzujących się wysokiej jakości materiałami oraz prostymi formami. Seria produktów retro odznacza się wyszukanymi detalami, jak stylizowane uchwyty, opływowe kształty czy kolorowe obudowy. Winiarki z kolei różnią się od siebie sposobem wykończenia, ale łączą je zaawansowane technologie, spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

W produktach do zabudowy kluczowe znaczenie ma natomiast nie zewnętrze, a układ półek i udogodnienia wewnątrz.

W naszym salonie posiadamy kilka modeli ekspozycyjnych – zapraszamy do zapoznania się z produktami marki.


Specyfika marki Kuhlmann SMEG & 4Home&Kitchen w FORBES