Finał konkursu „Gotuj z Klasą” odbył się  w Podlaskiej Akademii Kulinarnej w Białymstoku. Nagrody laureatom wręczali m.in. mistrz kuchni Karol Okrasa, Marszałek Artur Kosicki oraz wicemarszałek Sebastian Łukaszewicz. W wydarzeniu uczestniczyli także Rafał Romanowski, sekretarz stanu w Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz radna wojewódzka Jadwiga Zabielska. Organizatorem konkursu było Województwo Podlaskie.

Finał konkursu „Gotuj z Klasą” odbył się w Podlaskiej Akademii Kulinarnej w Białymstoku. Nagrody laureatom wręczali m.in. mistrz kuchni Karol Okrasa, Marszałek Artur Kosicki oraz wicemarszałek Sebastian Łukaszewicz. W wydarzeniu uczestniczyli także Rafał Romanowski, sekretarz stanu w Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz radna wojewódzka Jadwiga Zabielska. Organizatorem konkursu było Województwo Podlaskie.

Konkurs był skierowany do uczniów podlaskich ponadpodstawowych szkół o profilu gastronomicznym. Polegał na przygotowaniu w określonym czasie menu obiadowego opartego na lokalnych produktach wysokiej jakości.

Honorowy Ambasador Województwa Podlaskiego – Karol Okrasa podziękował organizatorom przedsięwzięcia za „podzielanie entuzjazmu i pasji, które mają młodzi ludzie startujący w zawodach”.
– To powoduje, że wy – tu zwrócił się do finalistów – macie szansę rozwijać skrzydła i możecie puścić wodze fantazji, że będziecie w przyszłości promowali Podlasie najlepiej, jak można, czyli poprzez kuchnię – zaznaczył.

Relacja foto: PODLASKA AKADEMIA KULINARNA 


Lamele, zabudowy i idealna przestrzeń - realizacja mieszkania - Białystok Pokaz kulinarny z marką Miele - Chef Marek Michalak w akcji! :)