Gościem szefa kuchni Bartka Łukaszewicza jest Radosław Liszewski. Muzyk, lider zespołu WEEKEND. Teledyski zespołu biją rekordy popularności, a bilety na koncerty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Utwór „Ona tańczy dla mnie” okazał się jednym z największych hitów disco – polo, a refren zna i nuci cała Polska.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia kucharz i jego gość przygotują tatara z łososia z piklowanymi burakami. Danie proste, szybkie i pięknie się prezentujące. Zaskoczy niejednego gościa przy świątecznym stole.Gościem szefa kuchni Bartka Łukaszewicza jest Radosław Liszewski. Muzyk, lider zespołu Weekend. Teledyski zespołu biją rekordy popularności, a bilety na koncerty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Utwór „Ona tańczy dla mnie” okazał się jednym z największych hitów disco-polo, a refren zna i nuci cała Polska.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia kucharz i jego gość przygotowali tatara z łososia z piklowanymi burakami. Danie proste, szybkie i pięknie się prezentujące. Zaskoczy niejednego gościa przy świątecznym stole.

Zapraszamy także na backstage!


Wesołych Świąt ! Zapraszamy do licytacji - WOŚP