Zapraszamy do licytacji na 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy !

Zestaw rodzinny marki Zwilling!

Blok z nożami + Zestaw do manicure + Dziecięcy zestaw sztućców

LICYTACJA:  RZECZY OD SERCA   |   ALLEGRO  

Niemiecka marka Zwilling to firma, która od 1791 roku specjalizuje się w produkcji noży, naczyń kuchennych i akcesoriów najwyższej jakości. Jej produkty są cenione na całym świecie przez najlepszych kucharzy. Długoletnia tradycja, kunszt wykonania i najwyższa jakość materiałów to cechy, które wyróżniają markę Zwilling.

  • Noże Zwilling Twin Point to lekkie noże wykonane w technologii walcowania stali. Zestaw czterech podstawowych noży kuchennych w drewnianym bloku, w komplecie z ostrzałką. W skład zestawu wchodzą:- nóż do warzyw i owoców – długość ostrza 9 cm – uniwersalny nóż z ząbkowanym ostrzem – długość ostrza 13 cm – nóż do wędlin i mięs – długość ostrza 16 cm- nóż szefa kuchni – długość ostrza 20 cm

    – stalowa ostrzałka

    – drewniany, bambusowy blok.

  • Zestaw do pielęgnacji renomowanej, niemieckiej marki Zwilling. W skład zestawu wchodzą: – pęseta, pilniczek, cążki do paznokci, etui ze skóry naturalnej w kolorze brązowym.Wszystkie przyrządy zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki zastosowanym materiałom akcesoria można bez obaw przechowywać w łazience.
  • Uroczy, kolorowy i jakże praktyczny zestaw śniadaniowy dla twojej pociechy, niemieckiej marki Zwilling. Precyzyjnie, wyprofilowane, opływowe kształty sztućców ułatwią twojemu dziecku nabieranie optymalnych porcji jedzenia.

Więcej o produktach: 

  • Zwilling – Twin Point – Blok Z Nożami 32380-000
  • Zwilling – TWIN Beauty Classic – Zestaw Do Manicure
  • Zwilling Miś Zestaw Dla Dzieci  07012-920

Zapraszamy do licytacji !
www.4homeandkitchen.com.pl
www.13vip.pl


GOTOWANIE Z 13VIP - Radek Liszewski - lider zespołu Weekend GOTOWANIE Z 13VIP - ADAM NECZYPEROWICZ