Boże Narodzenie to przede wszystkim czas spotkań z najbliższymi. Podpowiadamy, jak udekorować świąteczny stół, by zachwycić wszystkich gości. W każdym domu unosi się wtedy zapach goździków z wigilijnego kompotu, na patelni skwierczy wigilijny karp, a pierogi z kapustą czekają, kto w tym roku pobije rodzinny rekord i zje ich najwięcej. Każdy z tych specjałów zasługuje na najpiękniejszą oprawę. Śnieżnobiały obrus, rodowe sztućce wyciągane tylko na szczególne okazje oraz zastawa stołowa, wyjątkowa, niepowtarzalna i odświętna.

Kolekcja świąteczna Villeroy&Boch to zastawa, która z pewnością nada każdemu świątecznemu stołowi szczególnego, uroczystego charakteru. Uwielbiamy w niej to, że świąteczne talerze są udekorowane zielonymi gałązkami świerkowymi, ołowianymi żołnierzykami, bombkami, czy gwiazdkami. Salaterki oraz półmiski mienią się świątecznymi barwami. Sałatka jarzynowa w salaterce z kolekcji Toy’s The Light, karp w galarecie w półmisku z kolekcji Toy’s Fantasy, czy świąteczny sernik na paterze z kolekcji Winter Backery Delight będą stanowić wyjątkową oprawę świątecznego stołu, szczególnie, że każdy element zastawy zaskakuje inną dekoracją.

Raz jest to Święty Mikołaj pędzący na saniach z prezentami, innym razem dzieci lepiące bałwana. Każdą gospodynię rozpiera duma, kiedy serwuje wigilijny barszcz z uszkami w wazie z śnieżnobiałej porcelany ozdobionej świątecznymi dekoracjami z kolekcji Toy’s Delight, wszystkie 12 wigilijnych potraw ma swoje miejsce na świątecznych półmiskach, a rozgrzewająca zimowa herbata popijana w gronie rodzinnym w pękatym kubku Jumbo Toy’s Fantasy smakuje szczególnie wyjątkowo.

Kolekcja świąteczna Villeroy&Boch to nie tylko zastawa stołowa, to również nietuzinkowe ozdoby świąteczne. Pachnącą choinkę możemy ubrać w misternie ręcznie malowane porcelanowe pierniki, mikołaje, śnieżynki i bombki z kolekcji My Christams Tree, kominek ozdobić niesamowitym powozem Świętego Mikołaja z reniferami z kolekcji Christmas Toy’s Memory, który wygląda jakby właśnie wpadał z impetem do naszego domu i szukał choinki, pod którą mógłby położyć ogromną ilość prezentów dla wszystkich naszych domowników.

Świąteczny stół możemy udekorować świecznikami Winter Backery Decoration, które z pewnością ocieplą świąteczną atmosferę, a za oprawę muzyczną będą odpowiadać pozytywki z kolędami Noctalgic Melody– ręcznie nakręcane drzewka świąteczne i domki z piernika.

Przykład choinki

Iskrząca się choinka, stół z świąteczną zastawą, spotkania z bliskimi to powoduje, że wszyscy czekamy na Boże Narodzenie z tym niepowtarzalnym ciepłym dreszczykiem w sercu. Czekamy cały rok na świąteczne potrawy i na prezenty. Kolekcja świąteczna Villeroy&Boch to doskonały pomysł na prezent świąteczny , który dzięki swojej nietuzinkowości i wyjątkowości będzie cieszył przez długie lata i nieustannie przypominał o magii Świąt Bożego Narodzenia. Filiżanki, kubki, ozdoby świąteczne w kolorach przywołujących wspomnienia z dzieciństwa z pewnością ucieszą każdego.

Atmosfera Świąt

Święta Bożego Narodzenia, zielona choinka, śnieżnobiały obrus a na nim świąteczna zastawa stołowa z wigilijnymi potrawami, kolędy płynące z pozytywek oraz nasi bliscy – to wszystko składa się na świąteczną atmosferę. Dlatego cieszmy się tymi chwilami. Wesołych Świąt!

Świąteczna kolekcja Villeroy&Boch dostępna jest w sklepie internetowym www.13VIP.pl oraz stacjonarnie – Białystok, ul.Kawaleryjska 4C.


Nowość w ofercie - zabudowy kuchenne niemieckiej marki Kuhlmann GOTOWANIE Z 13VIP - Ryszard Doliński oraz Michał "Cira" Ciruk