Pokój do nauki połączony z częścią garderobianą – pokój nastolatek

Założeniem projektu miały być funkcjonalne, pojemne meble z wyodrębnioną strefą nauki. Pokój był projektowany dla dwóch nastolatek które potrzebowały miejsca do nauki i do przechowywania ubrań.
Połączyliśmy kolor energetyzującej zieleni o bardzo głębokim macie ze złotymi uchwytami oraz kolorem drewna. Zyskaliśmy przytulną przestrzeń którą ożywia kanapa w kolorze chabrowym. Długi blat z dwoma miejscami do nauki przechodzi w obramowanie otworu przy oknie, idealnie komponuje się z całą zabudową. Głęboki blat oraz odpowiednia ilość szuflad na książki i akcesoria biurowe sprawia że przestrzeń do nauki jest wygodna i funkcjonalna. Finalnie stworzyliśmy komfortową strefę do nauki.
Zadbaliśmy także o wnętrze zabudowy. Korpusy wykonaliśmy z płyty w odcieniu kaszmir do tego złote profile na oświetlenie LED oraz drążek na ubrania. Użyliśmy pantografu ze względu na wysokie pomieszczenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu maksymalnie wykorzystaliśmy każdy centymetr przestrzeni zapewniając przy tym wygodę codziennego użytkowania.
W pomieszczeniu zaprojektowaliśmy mapę na ścianę ze złotej plexi oraz zegary które odmierzają czas w 3 strefach czasowych.
Staramy się aby nasze meble były zaprojektowane na miarę pod konkretne wymagania użytkownika:) Użytkowniczki pokoju lubią grac w planszówki, wzbogaciliśmy więc projekt o dodatkowy stolik który można nasunąć na kanapę, pełniąc funkcję blatu. Fajnie się sprawdzi przy wieczorze filmowym jako miejsce na miskę popcornu:)
Aby dopełnić funkcjonalności pomieszczenia wykonaliśmy także stolik (pufę) z odkładaną górą gdzie można schować poduszki i koc.
W naszych realizacjach używamy ekologicznych materiałów oraz płyt ponieważ ekologia ma dla nas duże znaczenie. Przy wyborze komponentów i materiałów do naszych mebli stawiamy nacisk aby nasi partnerzy mieli na uwadze zrównoważony rozwój oraz niezbędne certyfikaty jakości. Bo dobry mebel tworzą wyszukane, bezpieczne i solidne komponenty.
Projekt – Magda Beszterda – architekt 4Home&Kitchen
Zapraszamy do konsultacji w temacie wymarzonych mebli do Twojego domu, mieszkania, biura.
Białystok, ul. Kawaleryjska 4C
tel: 608 360 788

Inne projekty